Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért lett olyan nagy divat,...

Miért lett olyan nagy divat, hogy a lányok leborotválják a hajukat oldalt?

Figyelt kérdés
Látom a tévében, újságokban, utcán, belföldön, külföldön, de szerintem nagyon nem szép. Persze ez egyéni vélemény, de hogy lett ez ilyen felkapott? Meg arra gondolnak, hogy milyen lesz, mikor elkezd majd lenőni? Vagy akkor a rövid haj lesz a divat?
2013. okt. 15. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Mert minden olyan divattá válhat, amitől egyéninek érzik magukat az emberek, és kitűnhetnek a tömegből. Ez persze ellentmondás, hiszen ha divat, akkor máris rengeteg ember csinálja. Szerencsére ez felnyírós frizura még annyira nem divat. Mire az lenne, máris valami új jelenne meg helyette.
2013. okt. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Csak mondom, hogy ez a frizura MÁR nem divat. Külföldön már rég lefutott és aki felnyíratta a haját már el is felejtette, hogy valaha rövid volt. Itthon meg egyesekhez csak most jutott el az információ.
2013. okt. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem már nem divat.Még az ombre előtt volt menő,ma már az is lecsengett...:D
2013. okt. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Gondolom a celebek "segítségével" lett felkapott, és beleépült a divatba is. Én májusban nyirattam fel, és festettem a rövid részét kékre, mert vissza kellett festenem a hajam élénkpiros részét barnára, de akartam bele valami különlegeset. Akármennyire is azt mondják, tucat haj lett már, akkor is érdekesebb nekem, mint a sima, hosszú. Természetesen gondoltam rá, mi lesz majd, ha megunom, de nem bántam meg, és ha majd vissza szeretném növeszteni, akkor vagy bepróbálkozok egy rövid hajjal, vagy könnyen rá tudom fésülni a többi hajam, amíg akkorára nem nő, hogy vállalható legyen. A rövid haj egyébként mindig divatos :)

Teljesen megértem, ha valakinek nem tetszik, de elvárom, hogy tiszteljenek annyira, hogy nem mondanak semmit, és nem a hajamról ítélnek meg.

2013. okt. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Ezzel akarják nyilvánvalóvá tenni hogy szeretik az anális szexet
2013. okt. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!