Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen műkörmös zselék vannak...

Milyen műkörmös zselék vannak az 500ft-os Lina és pl. a 3000ft-os CN között?

Figyelt kérdés
Csak van valami 1000-2000 ft között.
2013. okt. 9. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

sajna én se találok a kettő közt... a lina egy fos, konkrétan....

de ha MÓNIKA zselét találsz, az nagyon jó! Bnőm Szabadkán vett 50gr-ost 2400ftért! Nagyon jó, én szeretem!

2013. okt. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a 2m beauty termékeket használom , és nekem nagyon beváltak.

A szín választék nagyon nagy, és még jók is ,valamint nem drágák.

Egyedül talán a géllakjai nem váltak be nálam (de általában a 2 hetet azok is kibírják ,csak a 3. héten elkezdenek lepattogni, úgyhogy abból meg inkább moyrát használok.)

De az építő zseléi, és a színes zseléi , nagyon beváltak (valamint a porcelánjai is és egyéb kiegészítői)


Itt egy pl az árból: CN építő zseléi (50ml) 9650,-

A 2m es (50ml) 5690,-


Remélem tudtam segíteni.!! :)

2013. okt. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Moyra...de nem teljesen mindegy, hogy otthon mivel játszol?

Mert szakember ilyet nem kérdez...

2013. okt. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

neked miért nem teljesen mindegy, hogy mivel játszik otthon?? nem kell válaszolni. Amúgy a "szakemberek" elég bunkó képet festenek itt a gyiken magukról.

Én akkor sem fizetnék már nektek, ha muszáj lenne, akkor inkább nem lenne körmöm.


Persze ha az a legnagyobb örömöd, hogy lepontozod a válaszom, akkor hajrá, nagyobb örömöd ne is legyen!

2013. okt. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
"Kedves harmadik válaszoló! Nem is mondtam hogy szakember vagyok. Az ég világon semmi közöd hozzá hogy otthon mit csinálok. Ha a kérdésre nem tudsz normálisan válaszolni akkor inkább maradj csendben. Amúgy nekem is nagyon elegem van az ilyen HŰ DE OKOS "SZAKEMBEREKBŐL". Nem értem hogy honnan veszik a bátorságot ahhoz hogy elhordjanak másokat mindennek csak azért mert vki otthon akar körmöt csinálni magának vagy az ismerőseinek. Ők biztos bénák hozzá hogy megcsinálják. Nem hiszik el hogy meg lehet tanulni. Azt hiszik hogy az ő körmöseik is tudással születtek. A másik meg az hogy olyan összegeket elkérnek a körmösök amit nem szégyelnek. Nem csoda hogy egyre többen otthon akarják csinálni. Negyedrésze csak az alapanyag. Na ennyit erről. Köszönöm a normális válaszokat. :)
2013. okt. 11. 11:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy cn alapanyagokból készült szett anyagköltsége(a reszelőtől a bőrolajig, az eszközök kopásával együtt) 3000-3500 Ft. Erre jön a bérleti díj, a rezsi, a járulékok, az utazás, és valamennyi(kevés) munkadíj, is, hogy etetni tudjuk a családot...ja, meg mivel a vendég szereti az új dolgokat, továbbképzésre is kell menni, az se ingyen van.

Akkor hol itt a lehúzás? Ja, persze, ebbe nem kell ám belegondolni.

2013. okt. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem kell mindenből a cn. Nagyobb a füstj, mint a lángja. Nem azt mondom, mert nagyon jó termékek, de ugyan ilyen minőséget találsz olcsóbban is.
2013. okt. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem kell mindenből a legdrágább. 3500 ft anyagköltség???? Esetleg akkor lehet ennyi ha a 3000ft-os zselé helyett a 7000ft-osat használod. Na de nem vitafórum ez. Kérek mindenkit hogy csak a kérdésre válaszoljon. Ha meg nem tud, akkor meg maradjon csendben. Köszönöm.
2013. okt. 12. 13:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!