Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kívül vagy belül hordjam?...

Kívül vagy belül hordjam? Mind gondoltok azokról akik kívül hordják? Állhat jól is?

Figyelt kérdés
Vettem egy elég komoly nyakláncot.. nem akarom azt a látszhatott kelteni,h nekem ennyi meg annyi pénzem van, de viszont télen ha nem rakom kívülre nem ér semmit. Hisz ez elvégre egy dísz. Nekem korábban műrajoknak tűntek azok akik kívülre rakták.
2009. nov. 8. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen nyaklánc? arany? ezüst? linkelj egy képet...
2009. nov. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2009. nov. 8. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:

sztem kívül egyik nyaklánc sem áll jól. nekem személyszerint sokkal szexibb egy pasin úgy a nyaklánc ha csak a póló nyakából két oldalt villan ugye ki, mivel az elejét takarja.

vbagy egy v-kivágású felsővel még szexibb...

24L

2009. nov. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyáron én is így hordom, de most téli divat van...
2009. nov. 9. 08:22
 5/7 anonim ***** válasza:
minek ilyenekkel menőzni? vékonyabb nem akadt? ez ocsmány mindenhogy, bár egy fokkal jobb mint az arany...
2009. nov. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem a te ízlésedről van szó! A nyaklánc már meg van nem akarok menőzni. De hozzászoktam ahhoz, h sose a kérdésemre válaszolnak így a te kisstílű mondatod fel sem idegesít.
2009. nov. 9. 17:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem nyugodtan hordhatod kint is.... De ne úgy, hogy mások elött "na most direkt kirakom"!
2009. nov. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!