Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak! Az alak a lényeg,...

Férfiak! Az alak a lényeg, vagy a kilók?

Figyelt kérdés

Teszem azt, ha jó alakja van valakinek, mindegy, hogy ilyen: [link]



vagy ilyen: [link]


Vagy számít a súlya is?


2013. okt. 2. 16:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Alak.
2013. okt. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy nőként beleszólok, de nem értem, miért lehetne fontos egy pasinak az, hogy hány kiló egy nő? Szerintem a pasik töredéke tudja csak, hogy hány kg a barátnője.
2013. okt. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hülyén fogalmaztam meg a kérdést. Ha jó az alakja valakinek, mindegy, hogy milyen vastag? Így gondoltam. :)
2013. okt. 2. 16:55
 4/15 anonim ***** válasza:
pasikat a kiló nem érdekli(csak a csajokat), ők inkább külsőre adnak. pl nálunk a suliba van 1 csaj aki 55kg, de közben csupa háj és kinéz vagy 70nek is (nem vicc)
2013. okt. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Van egy határ, amikor a zsírhurkák az alak rovására mennek, akárhova is tolja az illető. De ezt leszámítva a lényeg, hogy nőies alakja legyen. Nem cérnavékony, hanem arányos, ívelt, lehessen látni, hol domborodik és hol homorodik. Lehetőleg ne legyen nagyobb hasa, mint melle, de a deszka lapos vagy kocka has egyáltalán nem szükséges.


Ez a nő pl. nem vékony, de arányos.

[link]

[link]

2013. okt. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

5-ös!


Ezek a nők, akiket linkeltél csak nagymellűek, de attól még vékonyak! :)

2013. okt. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a lényeg, hogy arányos legyen
2013. okt. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
az alak. szóval a második akit linkeltél, már nem jó. az az alak nem jó. sry. 21/kutya
2013. okt. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Csipő/derék/mellbőség arány a lényeg.

Tehát legyen arányos, nőies.

Kicsi vagy nagy, az is számít, de kevésbé.

2013. okt. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A genetikai adottságaidon nem tudsz változtatni, csak annyit, amennyit a kilókkal játszhatsz. Úgyhogy ne akarj az alakra fogni semmit, ami miatt ellegyintheted magad mellett a gondokat!!

Szóval fogyjál csak le, ne legyél egészségtelen! :) jó sportolást, lustaság!! :D

2013. okt. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!