Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » LÁNYOK, ti miért olvastok...

LÁNYOK, ti miért olvastok híres divatlapokat és/vagy miért néztek fashion tv adást, friss kollekciókkal stb?

Figyelt kérdés

Most utána néztem pár újságnak (én fiú vagyok és nem vagyok otthon az ilyenekben) COSMOPOLITAN, VOGUE, GLAMOUR stb. biztos van vagy ezer ilyen. A kérdésem az, hogyha ti megveszitek ezeket havonta/negyedévente nem tom. akkor abban ti mit láttok? Mert ha én látok vhol (youtube v nem tom) egy divatbemutatót (nem nézek ilyeneket de tudom mi megy benne) ott olyan ruhákat látok amit egy átlag nő 99%-hogy nem vesz fel. De egy gyönyörű, full jó csak se szerintem. És gondolom ezekben a "könyvekben"(google azt adta ki h átlag 2 kg ezek az újságok) is csak a mű kollekciók vannak meg pár tanács hogy miért jó nektek ha 30 ezerért kenceficéket vesztek. Miért jó ha kékből 25 fajtát különböztettek meg...


Szal a kérdésem adott miket ad nektek ezek az újságok?



2013. okt. 1. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Én szoktam venni havonta egy ilyen magazint (Glamourt, Marie Claire-t vagy mást, mindig váltogatom melyiket épp. Nem a divat miatt veszem, mert amik általában a modelleken vannak, nem igazán jönnek be, plusz ahogy mondtad, fel nem venném utcára. Viszont vannak benne érdekes cikkek, történetek, interjuk, amiket elolvasgatok pihenésképp. Ezekben a lapokban vannak néha komolyabb témák is, pl. munkavállalás külföldön, vagy a depresszióról, szakitáson valo tullépésről stb. Szóval inkább ezeket olvasgatom, a divat része annyira nem köt le.
2013. okt. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A divatbemutatókon bemutatott kollekciókból ötletek merít az ember lánya, milyen színeket és anyagokat lehet összekombinálni. Lehet, h a modell a kifutón egy narancssárga másfél méter átmérőjű tütüben botladozik pávatoll fülbevalókkal, nekünk ebből az jön le, h a narancssárga kardigán, amit eddig nem tudtam felvenni semmihez, jól mutatna egy kék sállal például.

Kencéből nyilván mindenki a legjobbat akarja, mert mindenki szép akar lenni és a minőséget meg kell fizetni!

És ha minden kék világoskék lenne, vagy ősszel a fákon minden levél ugyanolyan citromsárga, elég unalmas lenne a világ!

2013. okt. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!