Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a képről?

Mit gondoltok erről a képről?

Figyelt kérdés
[link]

2013. szept. 22. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Furcsa, és ízléstelen. Szerintem.
2013. szept. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Hát… Az arc kicsit túl van exponálva, ezenkívül a kromatikus aberrációi a képnek azt sugallják, hogy a fényképezőgépet "legyen minél több megapixel" alapon vettétek. Szóval elég gyenge kép, na.
2013. szept. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Vegyetek egy rendes fényképezőgépet!
2013. szept. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Borzalmas a ruha. 12-13 évesen még nem annyira gáz az ízlésficam, de te ennél azért már idősebb vagy.

Tanulj meg öltözködni.

2013. szept. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

kissé "művészkedős".

olyan furcsa ez a póz, még a szereléssel nagyobb bajom nincs is, de számomra "ünneplő" hatása van a ruhának.

szokatlan, filozofikusan elmerengő tekintet, ami sokat akar sejtetni, de számomra nem sejtet semmit. számomra nem azt mutatja a kép, mint amit valójában kéne: olyan, mintha a lány magára erőltetné ezt az "én egyéniség vagyok" dolgot, pedig ha természetesen önmagát adnám valóban elérné a célját.

nem leszólásból írom mindezt.

2013. szept. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem szép lány.
2013. szept. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tetszik. És olyan kisugárzásod van, mintha nagyképű lennél.
2013. szept. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán tetszik.
2013. szept. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

> „Borzalmas a ruha.” (02:12)


Ez az! Add el a ruhát, és vegyél az árából egy új kamerát!

2013. szept. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem tetszik. Valami önjelölt művészkedni akaró csajnak tűnik. Ez olyan, mint pl. hogyha valaki azt mondja magáról, hogy ő művész lélek, az már rossz. Mert ez vagy megvan valakiben, vagy nem, de tök gáz ha saját magára mondja az ember, és mindenképpen bizonygatni akarja, hogy ő mekkora művész. A maszkulin, androgün stílust nagyon szeretem, de ennek pont a lezserség a lényege, ellenben a csaj mintha feszengene a cuccaiban, így viszont semmi értelme az egésznek. Az a kis mellény meg mintha nem a magfelelő méret lenne. És ez az ülepes(vagy csak letolt) nadrág sem áll jól neki, meg a szereléshez sem illik.
2013. szept. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!