Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mióta (hány éves kortól)...

Mióta (hány éves kortól) használtok spray-t (dezodort)? Honnan értesültetek róla, hogy van ilyen? Szülők tudtak róla, hogy ilyet használtok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 08:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen kaptam elöször de spray-t sosem hazsnáltam mindig golyósat. Mostanában azt sem (legfeljebb nyáron) mert gyakran ekcémás lett tőle a hónaljam, szerencsére egyáltalán nem vagyok izzadós, igy nincs is rá szükségem.
2013. szept. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Honnan értesültem? Otthonról. Totyogós korom óta láttam, ahogy szülők, majd később testvérem is használja.


Kb. 10-11 évesen kaptam először. Mindenkinek volt a suliban, kezdetben mikrofonnak használtuk. A délutáni napköziben játszottunk vele. Emlékszem golyós Rexonám volt.

Hogy mikortól töltötte be a rendes funkcióját? Fogalmam sincs. Kb. 13.


Szülők? Persze. Az első deót is tőlük kaptam. Az első parfüm spray-t pedig a testvéremtől.


29N

2013. szept. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Értem, akkor csak nekem volt ilyen érdekes életem, h 19 éves koromig nem is hallottam erről... Erről mit gondoltok?

Utána zsebpénzetekből vettetek, vagy hogyan?

30F

2013. szept. 19. 10:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Remeteként éltél addig? Csak akkor lenne érthető.


Tévé, iskola, osztálytársak, TESIÖLTÖZŐ?? Magazinok? Mind kimaradt az életedből?

Szülők, barátok is mind mind a természetesség hívei?

2013. szept. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

12-13 évesen kezdte el pár lány hordani magával tesiórára, aztán szép lassan mindenki rászokott. Mondjuk teljesen bénán használtuk, nem tesi előtt, hanem a végén, mikor már úgyis leizzadtunk...azt gondoltuk arra való, hogy a szagokat elfedje.


1-2 évvel később sikerült megtanulni a rendes használatot.

2013. szept. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Gondolom tévét sem nézel, boltba sem jársz meg hasonlók. Ismerőseid sem használnak dezodort vagy parfümöt?


http://www.youtube.com/watch?v=LsxG4bchVfo

2013. szept. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én se értem, barlangban laktál???

Én kb 11 éves koromtól használok, abban nőttem fel, hogy a szüleimtől is láttam.

2013. szept. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10 voltam, amikor az első stiftemet megkaptam. Valami gyerekcucc volt barack illattal. :) Eléggé izzadtam tesi órákon, így hát anyu meglepett. Aztán olyan 12 éves lehettem, amikor sprayt is kaptam, de akkor még nem igazán voltak ezek az izzadásgátló sprayk, inkább parfüm helyett használtuk.
2013. szept. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
4. és 7. Nekem is fura ez. Eléggé magukhoz láncoltak itt a családban, semmi önálló életem nem volt. Azt csináltam csak, amit mondtak. És hát a dezodort nem mondták. 14 évesen éreztem, h jobb lenne valami, hogy ne izzadjak annyira, de azt hittem, csak jól megmosom magam szappannal és, nem értettem, mi hiányzik. A reklámok meg inkább a szórakozást szolgálták, azok felnőttekhez szóltak, nem hozzám. Osztálytársam említette néha, de azt hittem, szórakozik, amúgy is poénos gyerek volt. barátaim meg nem igazán voltak. 20 éves kor körül volt egy komolyabb barátom, ő mondta, hogy az tényleg kell, aztán adott is, azt meg a szekrényben rejtegettem itthon. Azóta elkezdtem venni magamnak, de amikor édesanyám rájött erre, akkor ő kezdett el venni nekem mindig. Hiába mondtam neki többször, hogy ne vegyen, majd én veszek, mert úgyse tudja, nekem milyen jó, azóta is állandóan vesz. Kb. ennyi a magánéletem. Jó, mi? Már tényleg csak azt nem tudom, minek születtem meg.
2013. szept. 20. 09:12
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Ó, csak nem te írtad ki a "magához láncoló anyákat"?


Nem elég a gyerek kezét elengedni, a gyereknek AKARNIA is kell a leválást, hogy sikerüljön!

De könnyebb a szülőket okolni, mint lépni, mi?

2013. szept. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!