Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akinek van már tapasztalata a...

Akinek van már tapasztalata a Glamour napokkal kapcsolatban! A DM akciós részlege mikorra szokott kiürülni?

Figyelt kérdés

Én eddig egyszer voltam, de azt hiszem az utolsó napon és már szinte semmi nem volt... Gondolkozok, hogy idén bepróbálkozzak e, de első nap nyitásra nem tudok oda menni, max délután 3-4 fele, akkor még megéri?

Másik kérdés: csak a Glamour-hoz járnak a kuponok? Ha más újságban is van, az melyik számban?



2013. szept. 16. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Én már megvettem a Glamourt. Több DM-es kupon is van benne, márkákra specializálva. Pl. vehetsz Nivea, Maybelline, Loreál termékeket kedvezményesen. Nem tudom, hogy érted azt, hogy a DM akciós részlege? Én nem láttam még, hogy külön lett volna egy akciós részleg.


A Kiskegyedben szokott még lenni kupon, azon a héten, amikor lesz a Glamour napok. (kedden jelenik meg)

2013. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) Lehet hülyén fogalmaztam de az "akciós részleget" úgy értem, hogy azok a termékek amikre vannak akciós kuponok. :D Konkrétan a smink termékek érdekelnek, de tavaly azokból már alig volt valami amikor én mentem.
2013. szept. 18. 19:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Maybelline, Loreál, Max Factor és Manhattan termékekre van kupon. Nincs nálam a kuponfüzet, úgyhogy elképzelhető, hogy másféle is van még.
2013. szept. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!