Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A tangás bikini tényleg divat...

A tangás bikini tényleg divat volt a '90-es években?

Figyelt kérdés
Gyerekként elég sokat strandoltam akkoriban, de egyáltalán nem rémlik, hogy bárki is hordta volna, viszont sok felé ezt hallottam :)

2013. szept. 15. 16:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
30%
(előre elnézést azoktól, akik korábban azt írták, hogy volt nekik, de...) én úgy emlékszem, hogy a telepi prosztók körében volt csak divat, tehát valóban hordták, de klasszikus értelemben nem volt divat, tehát magazinokban nem láttál ilyet, külföldön se nagyon. bár én a kilencvenes évek felében Olaszországban éltem, de nyaranta elég sokat jártam haza. szóval kb. olyan volt a tangás bikini, mint később a szilikon pántos melltartó (tehát voltak nem is kevesen, akik hordták, de az épeszűek szerint az első pillanattól ciki volt), vagy az oldalt patentos melegítő, stb. tehát pronyó telepi divat volt.
2013. szept. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%
Én fényképet néztem róla,96-os,akkor mindenkin olyan volt.....:)) 18/L
2013. okt. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
35%

Mindenkin? Érdekes is lenne, hisz rajtam és az összes barátnőmön, ismerősömön se volt soha, sőt elég kevés embert láttam abban, pedig rengeteget strandoltunk.


A fotó csak a valóság egy kis szeletét rögzíti, de a teljes, valós kép elég messze állhat attól.

2013. okt. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó,a képen 12 nő van.
2013. okt. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
40%

És?


ÉN ott voltam a '90-es években a strandokon, míg téged akkoriban csak pelenkáztak.


Komolyan azt hiszed, hogy EGYETLEN EGY kép alapján többet tudsz a '90-es évek stranddivatjáról annál, aki átélte?


Nem hordta mindenki, de még csak a többség sem. Elég szubkulturális divat volt.

2013. okt. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
64%
Jól van,azért mert idősebb vagy,nem kell lehurrogni.Divat volt,nem tetszik,nem hordod,nem tudom mit kell itt bunkózni,"mert te ott voltál"...ÉS??Ki nem sz×rja le,hogy te ott voltál,engem meg pelenkáztak?:P
2013. okt. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
40%

Hűtsd le magad!

Nem azért javítottalak ki, mert fiatal vagy, hanem mert nem is lehet tapasztalatod a témában.


Én se nyilatkozok a '70-es évek divatjáról, mert még nem éltem akkor, illetve a mai tinik öltözködésébe se pofázok bele, mert már kinőttem abból a korból. Érted?

2013. okt. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!