Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a lány szép?

Szerintetek ez a lány szép?

Figyelt kérdés

Tegnap láttam a képét itt,és valamiért nagyon megfogott.Nektek tetszik?


[link]

[link]

[link]


2013. szept. 13. 16:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Kérdező ismerek olyan lányt,hogy kreol bőr,sötétbarna haj,barna szem,és senki nem nézi cigánynak mert nem olyan az arca.Meg nem is cigány.Viszont ismerek szőke,kék szemű,falfehér csajt,full cigánynak néz ki,mert az is.Én a cigányokat elsősorban az arcukról szoktam megismerni.Amúgy a lány nem szép,elég csúnya,és kicsit túlsúlyosnak tűnik...:P
2013. szept. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
mondjuk en lany vagyok es az igaz h van benne valami vono de szerintem szep
2013. szept. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Most még egyszer megnéztem a fotókat, inkább olyan törökös ez a lány, lényeg, hogy nem egy klasszikus európai arc, hanem olyan egzotikus beütésű.

Az utolsó kép a legelőnyösebb, ott még szépnek is mondható, valahogy a mosolygás nem áll jól neki, az megváltoztatja az arcát, és nem épp szerencsésen.

2013. szept. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Cigány!
2013. szept. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik ahogy van. Szerintem nem itt kezdődik a túlsúly.... Szép kerek arca van, szeme is szép. Szóval nekem pont optimális a cicuska :D
2013. szept. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!