Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a srácról?

Mit gondoltok erről a srácról?

Figyelt kérdés

Andy Biersack. (bocsi a hosszú linkért)


[link]



2013. szept. 8. 02:03
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
33%
Eleinte semmi problémám nem volt a Black Veil Bridessel, de miután olvasgattam Andy életrajzát..Hm. Először is r*hadtul nem tetszik az, hogy gyakorlatilag lekoppintják a Mötley Crüe kinézetét, illetve Andy azt a bizonyos 'Six' (még jó hogy nem két x-szel használta) nevet alkalmazta vezetéknévként. Értem én, hogy őket többek között a Mötley Crüe és a Kiss inspirált, na de ekkora stílustalanságot. Eleve nem szeretem a mainstream rock zenét, márpedig az utóbbi időben minden sej-haj 'rockernek' nevezett gyerek BVB-t üvöltett a telefonjából, ami kezd csöppet idegesítő lenni. Nem is beszélve arról, hogy Andy szintén lemajmolta Nikki Sixx arcára húzott fekete csíkot, ami igazából az Ő védjegye lenne.
2013. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
65%
Szerintem nagyon helyes mindenhogy. Én imádom. :D
2013. nov. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
88%
A fav bandám a BVB. :) Bár azért szerintem nem kicsit ijednék meg, ha egy sötét utcában ezzel a sminkkel követne egy ilyen... férfi féleség. :'DD De attól még szeretem. :3 Smink nélkül meg jöhet, nem dobom ki az ágyamból.
2013. dec. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 narutix35 válasza:
57%
Én imádom Andyt <3
2014. jan. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
82%

Mázli, hogy sokaknak nem tetszik, így legalább nincs konkurencia, mert leszögezném, hogy Ő az ENYÉM!

BVB ARMY

2014. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
72%
Húhú,egy kis darabkáját ide adnád nekem??Neheem,most komolyan én imádom!Szerintem legalább olyan cuki,mint a macskái!:" D.Nem értem,hogy lehet nem szeretni ezt a kis macskásfiút...
2014. jan. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
91%
Szerintem nagyon helyes pasi, minden oldalról nézve. :) A kedvenc énekesem, és a bandáját is imádom.
2014. febr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
70%
Én kifejezetten imádom őket. Andy hangja valami elképesztő, a többiek pedig hihetetlenül játszanak. Minden számuknak van mondanivalója, van stílusuk és egyediek. Nagyon tehetségesek, egyszerűen nincs hallása annak, aki kritizálja tehetségüket. Érthető, ha a stílusuk nem felel meg mindenki ízlésének, de aki azt mondja, hogy Andy Biersack nyálgép, esetleg rossz a hangja, az valószínű agyi betegséggel rendelkezik. BVB Army forever! Ja, hogy nem tetszik a válaszom? Nem érdekel!;)
2014. márc. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
82%

Aww Andy ♥

[link]


[link]


am én nagyon bírom, meg jófej :) és szeretem a hangját :DD

2014. márc. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
Azt, hogy kár hogy már van barátnője..
2015. febr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!