Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mivel 30. an volt a szulinapom...

Mivel 30. an volt a szulinapom, anyumek megendegtek hogy legyen gellakkos kormom. Tudnatok par kepet linkelni hogy szerintetek melyik szep?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudok donteni hogy milyen legyen.. Elore is koszonom

15/l



#minta #születésnap #Gellakk.korom
2013. szept. 1. 00:56
 1/9 anonim válasza:
Nekem rózsaszín színű volt és a gyűrűs ujjamon kövek voltak. 14/L
2013. szept. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudnal linkelni kepet?:)
2013. szept. 1. 01:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Az első az én körmöm, illetve a harmadik.

[link]

[link]

[link]

[link]


24/L

2013. szept. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszonom:)

es lehet francia kormoket is csinalni? Marmint nekem kicsi a kormom..azt ok meghosszabbitjak a gellakkal? Bocsi a hulye kerdesert de meg sose volt gellakkos kormom vagy mukormok

2013. szept. 1. 10:35
 5/9 anonim ***** válasza:

meg tudják hosszabbítani persze, nekem is meg volt és zselés körmöm volt.

szerintem itt olvasgass és szép képeket is találsz.:)

[link]

2013. szept. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Géllakkal nem lehet hosszabbítani a körmöt, csak zselével. Én is azt hittem, hogy lehet és boldogan elindultam a körmöshöz hogy hosszú körmeim lesznek, aztán ért a hidegzuhany. :(
2013. szept. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Es a zseles korom mennyi ideig tart?abbol lehet francia kormot csinalni?es mi a kulonbseg a gellak es a zseles korom kozott?
2013. szept. 1. 11:22
 8/9 anonim ***** válasza:

(5.válaszoló vagyok)

szerintem sok különbség nincsen, én sem tudom pontosan.

nekem ugye zselés körmöm volt ami meg volt hosszabbítva. ez szerintem nagyon szép, persze franciát is csinálnak, amilyet szeretnél! annyi ideig tart míg meg nem unod hogy már nagyon lenőtt a körmödön és visszamész leszedetni (mert a műkörmös tudja szépen leszedni fájdalommentesen, neki vannak meg hozzá a kellékei) egyébként ez az én esetemben olyan 3 hét volt.

miután leszedték ne ijedj meg valószínű hogy kicsit elpuhul, elgyengül majd a körmöd de pár héten belül olyan lesz mint volt. sok szerencsét! ha még van valami kérdésed, nyugodtan mond, próbálok segíteni! :)

2013. szept. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszonom:)
2013. szept. 1. 18:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!