Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kívülálló női vélemény is...

Kívülálló női vélemény is érdekelne, hány kilónak tűnök 165 centihez?

Figyelt kérdés
[link]
2013. aug. 30. 22:01
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem zavar:) érdekelnek a vélemények attól függetlenül h leírtam már h mennyi vagyok valójában.szóval köszönöm a választ:)
2013. szept. 5. 16:23
 22/23 anonim ***** válasza:
Szerintem legalább 60-nak tűnsz. Lehet, hogy csak nem szerencsés ez a fotó, de olyan nagy darabnak tűnik a csípőd és a combod. Persze még bőven rendben van. De szerintem már nem kell többet magadra szedned. Persze ez a te döntésed, van olyan is, aki 90 kilósan érzi jól magát, hiába kövérezik le. Végül is fontosabb, hogy te elégedett legyél magaddal, minthogy mit szólnak mások. Szerintem régen, vékonyan is csinos voltál, de tényleg szép teljesítmény, amit elértél. S bár tartom, hogy számomra vastagnak/szélesnek tűnik a csípőd és a combod, tény, hogy sokkal egészségesebbnek, husibbnak nézel így ki. A felsőtested is szép, sőt ahogy nézem a képet, egyre inkább tetszik az egész, szóval remélem nem borulsz ki, azért, amit írtam. :D Nem kell ám szégyellned a lábaidat. ;)
2013. szept. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

dehogy sértődöm meg sőt köszönöm a részletes véleményt:)

őszintén szólva épp azért kezdtem kondizni mert nagyon nem voltam elégedett magammal,ehhez természetesen egyéb kívülálló vélemény kinyilvánítások is hozzájárultak (előszeretettel használták a testalkatom jellemzésére a gebe jelzőt) lehet h épp emiatt érzem még mindig úgy h kicsi férne rám:)

amúgy dehogy szégyenlem a lábaimat, végre örülök h rendes combom van a régebbi két pálcika helyett:)

amúgy örülök h a vélemény kifejtésed végére már nagyából mégis megtetszett az összhatás:D:)

2013. szept. 14. 13:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!