Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műköröm építésénél melyik...

Műköröm építésénél melyik mire használható?

Figyelt kérdés

Vettem egy csomagot, de nem tudom, ezek közül melyik mire és mikor használható.


Top Coat

Base Coat

Primer

Stick it

Körömbőr eltávolító


2013. aug. 18. 09:33
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia!


Én végzett körmös vagyok. Próbálok "nem túl szakmaian" fogalmazni, hogy megértsd! :)


Top Coat ~ az elkészült porcelán v zselé (estleg gel lakk) felületére használjuk, ha kész bekened (mintha lakk lenne) és uv lámpa alatt megkötteted, utána fixálod. Ettől lesz fényes a köröm.

Base Coat ~ az előkészített körömre kenjük (ha gel lakkról van szó), lámpában köttetjük és arra kenjük a színt. Ha nem gel lakk akkor írj nyugodtan..:)

Primer ~ köröm előkészítésénél használjuk, vízelvonó, zsírtalanító, esetenként gombaölő.

Stick it ~ erről még sosem hallottam, de ha tudsz képet küldeni szívesen segítek..:)

Körömbőr eltávolító ~ köröm előkészítése előtt bekened a körömnél lévő bőrt és X idő után (termék függő) feltolod körömbőr feltolóval/kaparóval, majd letörlöd.

2013. aug. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Előző vagyok, megtaláltam, hogy mi a Stick it. Átlátszó alapozó lakk, mely extra biztos tapadást biztosít a körömlakknak. :)
2013. aug. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon szépen köszönöm, sokat segítettél :)
2013. aug. 19. 08:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!