Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák "megszépülni"...

Hogyan tudnák "megszépülni" iskola kezdésre? Tudom, hogy ez már nem sok idő, de azt szeretném, hogy a barátaim amikor meglátnak, azt tudják mondani, hogy jót tett nekem a nyár, és megvagyok szépülve.

Figyelt kérdés
Normális válaszokra lennék kíváncsi. Ha kérhetem, a nemeteket és a korotokat tüntessétek már fel a hozzászólásoknál. Köszi. Puszííí (novemberben 13/Lány)
2013. aug. 12. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen értelemben szeretnél megszépülni?

A legtöbb esetben a stílusváltás mindig "meghökkentő",ha fogyni szeretnél még ahhoz sincs késő,csak sajnos elégé tág értelmű a megszépülés.

2013. aug. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vágass új frizurát, az mindig hatásos. :)

Vegyél néhány menő cuccot.

Kicsit újíthatsz is, pl. ha gyerekesen vagy fiúsan öltözködtél, akkor vegyél csajosabb cuccokat...stb.


26/N

2013. aug. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia!:) írtam privátba nézd meg:))
2013. aug. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Új frizura, új ruhatár, még fogyhatsz is egy kicsit /ha kell/. 13/L
2013. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen kérdés volt már! :@
2013. aug. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. A fogyást nem tudom,mert 53 kg és 174 cm magas vagyok. Szóval nem nagyon tudom,hogy kell-e fogynom.
2013. aug. 13. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!