Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen színű a szemem?

Milyen színű a szemem?

Figyelt kérdés

Szóval a szemem nagyon máshogy mutat az egyes fényviszonyokban, senki sem tudja megállapítani a szemszínemet, és mindenki kérdezgeti, hogy "Akkor most neked milyen színű is a szemed?"

A képek vissza sem adják annyira + nincs olyan sok képem. Meg ugye egyik jó minőségű, a másik sz@r... Bocsi mindenért!


Napfényben kell nézni? Vagy fehéres fényű lámpáknál? Vagy hóban?

Mert valahogy mindig másmilyen.


Amikor meg sírok, akkor nagyon zöld lesz. A 2. és az 5. akkor készült. De akkor már lement a nap, szóval csak lámpafénynél tudtam lefotózni.

De amikor reggel felkelek, és napfénynél megnézem a szemem a tükörben, akkor is olyasmi, erős zöld. Aztán szépen lassan kiszürkül, vagy fogalmam sincs...


Én olyan szürkés-mocsoraszöldnek szoktam mondani. Az jó?


Leggyakrabban meg olyannak látom, mint az utolsó képen. Azt most csináltam, elég élethű lett, napfényben fotóztam. Viszont az egy szörnyen minőségtelen kép. Valahogy mégis az adja vissza a valóságot... De azt sem tudom, hogy milyen szín... Pedig a tükörbenézés alkalmainak 70%-ában ilyen. Akkor valószínűleg ez a szemszínem, nem?


[link]


Tudom, hogy hülye kérdés, mert ti sem láttok többet, mint én, vagy az ismerőseim... sőt! De mit gondoltok?

Ha a ti szemetek lenne, akkor mit mondanátok rá, ha megkérdeznék a szemetek színét?

Előre is köszönöm a normális válaszokat! :) 15/l



2013. aug. 5. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
szürkészöld vagy zöldesszürke
2013. aug. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a kékes szürkés zöldes árnyalatú szemekről tudni kell, hogy minden ruhánál más :) különleges szemed van szürkészöldre tippelnék
2013. aug. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De azért élőben is megnézném azokat a szemeket! :D Meg ami hozzá tartozik... lenne kedved ismerkedni? Írj privit! :)
2013. aug. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem is van hogy változik... nekem kékeszöld szemem van, van hogy a zöld dominál van hogy a kék... van amikor szürkés... a fényviszonyoktól is függ... egyébként nem tudom még mi mástól mert az enyém is van hogy más
2013. aug. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na végre egy ember akinek ugyanilyen a szemszíne:DD
2013. aug. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A második zöld egyszerűen gyönyörű.!Smaragdzöld.!*__* Gyönyörű és különleges szemed van!Szerintem örülj neki,hogy ilyen szemed van,szerintem ez nagyon ritka és gyönyörűű!!:DD
2013. aug. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem nincs szemszínem mivel a kék a zöld és a szürke variációi között váltogat szintek naponta
2013. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én szemem zöldes szürkés kékes barnás. Szóval még annyira se lehet behatárolni, mint a tiédet, mert egyszer ilyen, egyszer olyan.
2015. febr. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is ilyen semmilyen szívű a szemem. Zöldes kékes szürkés, a szembogaram körül meg van egy barna kör, ami néha jobban lászik néha kevésbé. Szóval mint az elött lévő is írta, a te szemszínedet jobban belehet határolni, mint az enyémet vagy a hozzám hasolókéét.
2017. máj. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!