Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az alakról...

Mit gondoltok erről az alakról/képről?

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 31. 17:15
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Szép! :)
2013. aug. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
gagyi kép, jó alak
2013. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
Gondolod idegesítem magam egy ostoba libán? :) Csak véleményt mondtam, tul.képp le...om, hová teszed ki magad, téged minősít. A negatív kommentet is viseld, ne csak a nyáladzó pasikét. Bár gondolom azért tetted ki magad,mert erre vágysz, biztos nem kapod meg máshol. Én megkapom. Ahhoz nekem több kell,hogy ideges legyek,annyit te nem érsz nekem.
2013. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Nos...A negatív hozzászólás az az, ha valaki elmondja, hogy nem tetszik neki, ha már alpári tróger stílusban teszi, az...na igen azzal magát minősíti végül is. :D

Ha meg kiteszem magam az is az én dolgom.

Igazából sajnálom, hogy ennyire nem tudod elviselni ha másoknak tetszik valami, mert sugárzik az írományodból az irigység.:(

Valójában nap mint nap kapok bókokat, de nyilván nem fehérneműbe mászkálok, így kíváncsi voltam mit mond az, aki nem elfogult, mint pl a barátom/barátnők.

Sajnálom, hogy ilyen megkeseredett vagy, ne haragudj, de a jövőben nem pazarlom az időm arra, hogy egy ilyen szánalmas alaknak magyarázok.

Büntet téged az élet a kinézeteddel ha jól sejtem!^^

2013. aug. 1. 18:45
 25/26 anonim ***** válasza:
31%
Ez neked alpári? Alapvető fogalmakkal nem vagy tisztában,inkább hallgatnál. És igen,most jött ki belőled,amit eddig is gondoltam. Tudatában vagy azzal,hogy csinos vagy, és csak mutogatni akarod magad,mert nem tudod magad lekötni,túl sok a szabadidőd és unatkozol. Értelmes dolgok meg szóba sem jöhetnek nálad. Mivel majdnem olyan alakom van,mint neked, a fejedet meg nem láttam,így nincs mire irigykednem, pláne a határtalan ostobaságodra. Felesleges idődben javaslom,hogy olvass,tanulj, mert rád fér.
2013. aug. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló!Mások lelibázása talán nem alpári?
2013. aug. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!