Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ruha nélkül olyan bénának...

Ruha nélkül olyan bénának látom a testem. Ezzel ti is így vagytok?

Figyelt kérdés

Ruhában/fehér neműben csinosnak, szépnek látom magam. De ha teljesen csupaszon állok a tükör előtt, valahogy nem tetszem magamnak. Vékony vagyok (48 kg) és ruhában teljesen arányosnak érzem magam. Hjaj, ti is szoktatok így érezni?


21/L


2013. júl. 30. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
igen sajnos én is:/
2013. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mutasd
2013. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Minden nő így érez, meztelenül olyan fura... :)

én fehérneműben látom magam a legcsinosabbnak, az valahogy nagyon kidobja az alakom (popsi, mell, lábak... )

2013. júl. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ruha nélkül egy jó testű palit látok a tükörben:)
2013. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

le írtad hogy hol a gond:48kg

nem kell kövérnek lenni,de szerintem hízzál egy picit

régebben nekem is ilyen gondom volt,megoldottam pár plusz kilóval és hastánccal,így szép homokóra alakom lett,a testem nem zsíros hanem feszes és így már szeretem magamat,ruha nélkül is nőiesnek látom magamat(szerencsére a párom is+így vittem egy kis újat a kapcsolatba)

2013. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 pinkpancser ***** válasza:
Nem tudom, mert sajnos még nem láttalak meztelenül... de ha csak annyi a baj, hogy vékony vagy akkor kis hízással és izommá alakítással lehet rajta segíteni.
2013. júl. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hány centi vagy?:)
2013. júl. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok vele, fehérneműben teljesen okés, tök szexinek látom magam, de tök meztelenül, hát...
2013. júl. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!