Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 vagyok és elég kicsik a...

14 vagyok és elég kicsik a melleim. Ez még úgy magában nem is rossz, mert nem akarok nagy melleket. De ráadásnak ezek a picik is lógnak már (tavalyhoz képest -8 kg-t fogytam). Nincs valami módszer hogyan lehetnének feszesebbek?

Figyelt kérdés
Vagy már minden el van veszve? = (
2008. jún. 27. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
18 éves korodig fognak nőlni a melleid.Ugyhogy ég nem kell ezen aggódnod.Lehet hogy majd magától fog feszesedni.De ha 18 éves korod után is ilyen lógósak akkor vagy elfogadod magadat vagy plasztika.Szoval 18 éves korodig mindenképpen fog fejlődni :)
2008. jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Eddz a mellizmaidra hátha feszesebb lesz;)
2008. jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és milyen mellizom feszesítő gyakorlatok vannak?
2008. jún. 27. 12:33
 4/6 anonim ***** válasza:
18 éves korodig nőni fog, nyugi. attól feszes lesz, de nem Minden reggel és este mosd meg először hideg,majd meleg vízzel, ez egyfajta "melltorna", jót tesz a ciciknek, nem fog annyira lógni.
2008. jún. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!=]
2008. jún. 28. 11:55
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Ilyen marad. Szomorú, de ez van..Nekem is lóg nem is nagy, én 16vok, nővérem18neki is ilyen hugom 12 és neki is..fogadd el..nekem még nem sikerült:(..de próbálkozom vele.
2008. júl. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!