Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fodrász vagy kéz és lábápoló,...

Fodrász vagy kéz és lábápoló, műkörömépítő szakma? Melyik éri meg jobban? Melyiket választanád és miért?

Figyelt kérdés

2013. júl. 29. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ma már egyik se, mert mindkét szakmában túltelítettség van.
2013. júl. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kézápoló és műkörömépítőt választanám, mert itt kiélhetném a kreativitásom, +imádok körmözni. Viszont a hajak, lábak iránt nem érzek motivációt.
2013. júl. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is szeretek "művészkedni", igy körmöznék/körmözök is hobbybol. Viszont szerintem a fodrászatbol több haszon jön be. Köröm készitéshez, diszitéshez kell kb másfél ora. Mindezért kb 4500 forintot kérhetsz. Fodrászként másfél ora alatt 2-3 vendéget is le lehet tudni. Pl egy férfi nyirás 1000, nöi vágás 3000 és akár egy festés alatt meg lehet ezeket csinálni, amiért nem tudom, hogy mennyit kérhetnek, de kb 5000. Anyag költség is több van a köröm épitésnél.
2013. aug. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 t.n ***** válasza:
Én is körmös vagyok, imádom! Viszont, ha az anyagköltséget nézzük, és miből van több hasznod, akkor azt kell , hogy mondjam, menj fodrásznak!
2013. aug. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!