Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az ismerőseimet zavarja, hogy...

Az ismerőseimet zavarja, hogy nincs képem facebookon de nem tartom magam szépnek így nincs velem van a baj?

Figyelt kérdés
néha raktam ki volt rajta vagy 150lájk de idegesített mert túl csúnya vagyok ők viszont minden nap szóbahozzák(sokan) hogy megint nincs tényleg ennyire zavaró? :S

2013. júl. 26. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

150 lájk szerinted kevés?!?


Amúgy szerintem tök8, hogy van-e képed vagy nincs.

VISZONT

Mindenképpen csinálj magadról és a barátaidról fotókat! Nem kell felrakni facebook-ra, de később meg fogod köszönni magadnak. :)Örökké megmaradnak.

2013. júl. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem írta hogy kevés lenne a 150.


Szerintem ilyen Partyarc emberke lehetsz, akit mindenki szeret. Az ismerőseim alapján mondom ezt, náluk szokott olyan lenni, hogy különösebb ok nélkül kapnak egy csomó lájkot, mert lehet hogy nem is tetszik annyira a kép, de ismerős meg szeretjük és akkor adják a lájkot.


Ha zavar, akkor próbálhatsz egy elfogadható képet csinálni, és kirakni profilképnek.


Ha mindig szóba hozzák, téged meg zavar, akkor mondd hogy ne nyaggassanak, nem szeretnél képet kirakni. Ennyi, ha igazán barátok akkor megértik.

2013. júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Zavaró tud lenni, nekem pl pocsék a névmemóriám, úgyhogy mindig előbb nézem a képet reflexből. Amúgy meg az egész gondolatmeneted úgy hülyeség, ahogy van. Elvégre normális ember csak olyanokat igazol vissza facebookon, akiket a való életben is ismer. Azok az emberek pedig már láttak, tudják hogy nézel ki, ha ronda vagy, ha nem. Nem sok újat tudsz nekik mutatni egy fotóval...
2013. júl. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ott a pont. Tudják hogy nézel ki.
2013. júl. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!