Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a férfiak általában...

Igaz, hogy a férfiak általában túlnövik az apjukat, akkor is ha az apjukhoz képest az anyjuk alacsony?

Figyelt kérdés

2013. júl. 26. 03:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
hmm... érdekes, akkor ez mindig máshogy van :D
2013. júl. 26. 12:24
 12/15 anonim ***** válasza:

Persze, mindig másképpen van. Vagy túlnövi vagy nem :)


Két unokatesóm egyike magasabb, a másik alacsonyabb az apjuknál. AZ apjuk kb. akkora, mint az ő apja, viszont jóval alacsonyabb, mint a naygpapája....

2013. júl. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
persze és évről évre egyre magasabbak a férfiak... :D szép is lenne
2013. júl. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nálunk megfigyelhető valamennyire ez, mert nagyapám fénykorában is csak 150 cm volt, apám 160, én pedig 170 :D és nők is alacsonyak.
2013. júl. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Lehet igaz is,nem is :) nálunk például nem igaz 20 éves férfi vagyok a fater 183 centi én pedig 167 centi maradtam állítólag anyámra ütöttem mert náluk meg szinte mindenki alacsony :D viszont apám az ő apjától magasabb mert ő kb olyan 178 centi lehet szóval ő se alacsony a húgom viszont apura ütött mivel 13 évesen már 2 centi híján velem egy magas :D
2018. szept. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!