Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Használt valaki ilyen építő...

Használt valaki ilyen építő zselét?

Figyelt kérdés

[link] Vatera.hu/szepsegapolas_drogeria/kez_lab_es_koromapolas/mukorom_es_kellekei/silcare_base_one_pink_uv_gel_zsele_30_g_1774210388. html


Nem tudom be merjem-e vállalni????? Érdekelne, ha valaki használta milyen tapasztalata volt....


Classic Nails, Daimond Nails már használtam...de régóta fontolgatom ezt...


Várom a segítségeket...és köszi előre a válaszokat! T.



#zselé #műkörmös zselé
2013. júl. 22. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:

A link nem jó!

nem erre gondoltál véletlenül? :)


[link]



Én nem próbáltam, de én nem szeretem ezeket a no name márkákat.

Ha nem próbálod ki nem tudod meg milyen. Ha nem sajnálod rá a pénzt akkor próbáld ki.

De olcsó húsnak híg a leve.(persze nem minden esetben, lehet hogy teljesen jó, csak én nem szeretek kockáztatni, és inkább megveszem a drágábbat,és ráfizetek mondjuk 1000 ft tal mint hogy kidobjam a pénzt feleslegesen)

Itt most nem azt mondom, hogy vedd meg a legdrágább zselét, de szerintem keress egy középár kategóriás márkát.


Remélem segítettem! :)

2013. júl. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi....


nem próbáltam, eddig classic nails-t használtam...csak itt olvastam valakinél hogy jó ez a zselé és 1/2 éve ezt használja és a vendég körme 4 hét múlva sem esik le, csak tölteni kell....


csak nem találom ezt a hszt :(

2013. júl. 23. 09:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!