A gél lakk mennyire bír mondjuk egy két hetes sós vizes kiképzést?
Figyelt kérdés
Cristal Nails gél lakkot szeretnék felkenni, amikor megyünk az Olasz tengerre, de nem tudom, hogy 2 hetet (vagy 10 napot) kibír-e, mert ha nem, akkor ott kicsit nehézkes lenne"levakarni".2013. júl. 22. 10:23
2/3 anonim válasza:
igaz más márkájú gél lakk van a körmömön, és anyunak is más márkájú volt, neki nem bírta ki a sima mosogatást sem így elég korán letöredezett. Persze ha jó alapon van megcsinálva lehet bírja :):D ( nekem a hüvelyujjaimon töredezett le folyton ezért zselével meg is lett erősítve, úgy viszont jó )
3/3 A kérdező kommentje:
Én csináltam magamnak...akkor annyira ne bízzak benne... :)
2013. júl. 22. 14:11
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!