Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sos! Elrontottam a szemoldokom?!

Sos! Elrontottam a szemoldokom?!

Figyelt kérdés

Anya nem akar kozmetikushoz vinni, mert o arra nem kolt meg 13 evesen hulyeseg stb...De mar rengeteg baratnom szedi a szemoldoket nekem meg nagy erdo az egesz. Na es gondoltam kiszedem magamnak, de szornyu lett... Belulrol kezdtem el kifele. De a kozeprol (az orrom felol) is kiszedtem egy csomot, mert majdnem, hogy ossze volt nove. Ha probalom kiigazitani mar csak rosszabb lesz. Mit tegyek? Kerlek valaki!..

13/L


2013. júl. 18. 13:09
 1/6 Norandi ***** válasza:
kérd meg az egyik barátnődet, hogy igazítsa meg. Lehetőleg olyat, aki szedi magának.
2013. júl. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is nyugodj meg! :D

Vissza fog nőni!

Itt egy videó nézd végig: (19 perces, de nagyon megéri: )

http://www.youtube.com/watch?v=R5utXUS7Yd8


Lehet az lenne a legjobb, hogyha elmennél kozmetikushoz, hogy ő kiszedje, és a videó segítségével mindig csak utána szednéd.

Tehát, lenne egy jó alapod.

Én soha nem voltam kozmetikusnál,szemöldök szedésen, hanem videók alapján , azok segítségével.


De ha nagyon mennél valahova, akkor egy kis szemöldök ceruzával/festékkel/ szemhéj púderrel kiegészíted.


Anyukád, mit szólt? Mutasd meg neki hogy ez lesz ha nem viszi el a lányát kozmetikushoz! :D


Addig is ameddig nő a szemöldököd :


http://www.youtube.com/results?search_query=szem%C3%B6ld%C3%..


remélem segítettem!:)

2013. júl. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
és anyukádat ha megkérnéd?OK,hogy nemkölt,de ha segítene..vagy az egyik barátnődet..emígy várj,hogy visszanőjjön!:)
2013. júl. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Megoldottam, kicsit igazitgattam meg rajta, utana pedig szemceruzaval 'kiegeszitettem' egy ket helyen. Egesz turheto lett:) anya elkezdett magyarazni, hogy itt nem igy kellett volna, ott meg nem ugy.. Bar abba igaza van, hogy nem kellett volna nekiesnem egyedul, megcsinalhatta volna ois. Mind1 most igy elviselheto, de soha tobbet nem csinalok ilyet! Koszonom nektek:)
2013. júl. 18. 14:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Nehéz az ifjúság élete! :)
2013. júl. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nem költ rá? 300-500 ftért simán kiszedik neked, utána elég csak a visszanövő szálakat kiszedni.

Nekem is régebben barátnőm szedte ki vagy én magamnak, de mindig totál féloldalas volt, így utólag azt mondom, hogy kozmetikussal kellett volna kezdeni:s

Ha nem akar elvinni, hazafelé ejts útba esetleg egy kozmetikust:)

2013. júl. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!