Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az alakról...

Mit gondoltok erről az alakról? (KÉPEK)

Figyelt kérdés

Nem én vagyok rajta, de nagyon tetszik ennek a lánynak az alakja, én is elfogadnám szívesen, viszont kíváncsi vagyok mások hogy vélekednek róla :)


[link]


[link]


[link]


2013. júl. 17. 17:51
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
szerintem meg szép formás, ne legyen már elől deszka hátul léc, persze ízlések és pofonok, meg nem mindenkinek vannak ilyen adottságai és lehet hogy azért deszka mert nem tud hízni van akinek az jön be különbözőek vagyunk :D
2013. júl. 17. 19:50
 12/25 anonim ***** válasza:
Bomba.
2013. júl. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
56%

jó, jó, hihetetlenül jók a formák..csak lehetne magasabb,

...nem tehetek róla, de a karcsúbb lányok jönnek be

2013. júl. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Kinek mi, szépen néznék ki ha mindenkinek ugyan olyan lenne az ideálja :D
2013. júl. 17. 20:03
 15/25 anonim ***** válasza:
13%
Igy is nagyon jó, de ha egy kicsit hízna még jobb lenne
2013. júl. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is husis, én nem akarnék ilyen lenni. Egyébként szerintem alacsony lehet, aki alacsonyabb, az szokott ilyen hmm.. "tömörebb" lenni :D A melle nekem sem tetszik, fura. Összességében, nem kövér, de pl. nekem nem ez az álomalak :D
2013. júl. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
hát nekem vagy ez a fajta alak tetszik mint az övé, vagy a szép ízlésesen izmos (mondjuk azért ne legyen kigyúrt állat nő létére) xD :D
2013. júl. 17. 20:49
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Jó csaj. Végre egy fogni való comb, és úgy látom hogy nem hájas hanem izmos.


A mellei nagyon fel vannak nyomva a nyakába. Csoda hogy kap még levegőt. Egyébként kíváncsi vagyok, hogy hány méter mélyen lógnának azok a mellek a csecstartó nélkül :D

2013. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Formás és csinos, de annyira nekem nem az esetem.
2013. júl. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
41%
Cici ügyileg teljesen rendben van a lány. A feneke viszont, a combjairól nem is beszélve nagyon gyenge. Ez már bőven nem esik bele a "husis", "formás" kategóriákba... Sokkal inkább használnám a "debella", "széles", "dromedár" szavakat.
2013. júl. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!