Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha ez ennyire...

Mit tegyek ha ez ennyire zavar engem? (többi lent)

Figyelt kérdés

nagyon kicsi a mellem és ezt nem tudom elfogadni, ha vásárolni megyek a barátnőkkel vagy anyukámmal akkor kb a második pólónál már elmegy minden életkedvem mert lapos vagyok...de ez még csak az én problémám, múltkor amikor együtt voltam a párommal akkor leakarta venni a melltartóm és nem engedtem meg még azt se hogy hozzá érjen..vagy benyúljon :s


oké magas vagyok és vékony, nem ilyen hatalmas dinnyéket várok, csak egy annyit h látszódjon már valami :( [173/53]


mikor "kezd el nőni" ?? számítsak még egyáltalán rá??

17/L


2013. júl. 16. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak nagyon későn érő vagy. A remény hal utoljára. 1-2 év múlva már nem fog nőni, szóval addig kéne. Nagy már nem lesz, de legalább sülés után is feszes marad. Mindennek van jó oldala.
2013. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát pedig el kellene fogadnod, csak téged zavar mindenki ilyennek fogad el amilyen vagy, sok pasi is a kismelleket szereti és a párod sem lenne veled ha te nem így lennél neki TÖKÉLETES!! :) kicsit tornászd fel az önbizalmadat;)
2013. júl. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!