Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek jó lábaim vannak?...

Szerintetek jó lábaim vannak? Ha nem, min kéne változtatnom? 10es skálán hányas?

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 12. 18:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szerintem átlagosak
2013. júl. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
X lábad van hiába szoritod óssze a térded akkor is latni. De az jo hogy összeszoritod mert nem olyan feltünő csináld ezt mindig meg állj gy lábon ilyenek hogy ne lassak ha rövid azoknyat meg sortot hordasz.
2013. júl. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Te beteg vagy..

Igen,kis koromban sokkal durvábban X-lábam volt,de jártam gyógytornára,és ez nagyjából megszűnt. Szóval már mondhatni,hogy nincs X-lábam..:)

2013. júl. 23. 01:08
 14/15 anonim ***** válasza:
Nezd mar meg a képet. Összeér a térded és meg szorítod is picit és a bokad meg nem ér össze. Ez tipikus x láb. Amúgy gyógytornász vagyok és mellette mbt instruktor. De miért kérsz tanácsot ha megsértődsz? Nem tehetsz róla hogy x lábad van próbáld palástolni ennyi...de látni a képen hogy ugy is probálod a térdednél akkor meg mi van??
2013. júl. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem sértődtem meg..De minek kell ilyet mondani,hogy álljak egy lábon,ha rövidben vagyok? Ha viccnek szántad akkor is szar..
2013. júl. 23. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!