Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sötéthajból hogy tudnék...

Sötéthajból hogy tudnék világosabb hajszínt csinálni vagy 2 árnyalatnyit?

Figyelt kérdés
Fekete volt a hajam és most már egész kikopott majd nem a fele le van nőve azóta egyszer volt festve középbarnával.eredeti hajszínem is valami hasonló.A problémám az hogy a vége sötétebb,és szeretném egyformaszínűre az egészet középbarnára.De várok példákat ki mit kezdene vele?Az arcom fehér szemöldököm fekete...milyen szín állna jól szerintetek?
2013. júl. 11. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is fekete volt a hajam.. es hagytam lenöni picit, meg nekem is kopott ki csomoot.... aztan elmentem fodràszhoz, es mondtam neki hogy le akarom szivatni.. megcsinalta, de itt tudni kell h nagyon erõs cuccost tesz rà ami lemarja a feketet a hhadrol.. nagyon roncsolja, aztmondjàk le is törhet a haj.. de igazabol ennekem 2x le lett szivatva.. es nem tört le.. szoval igazabol nem kell fèlned!! Ha elmèsz fodràszkellèkesbe, megmondod h a fekete hadat akarod leszivagni a csaj tudni fogja mit adjon.. es otthon is megcsinalhatod.. annyi h ossze kell leverni amit ad es rakened.. kb fel orat rajthagyod.. (vagy amennyit a csaj mond, ez fugg attol h milyen eros a szivato) az eredmeny vöröses narancssargàs szin lesz... en ezt befestettem sotetbarnàval... es barna lett a hajam.:) persze utana nagyon szaraz lesz a hajad.. utana ugy apold ahogy csak tudod... nagyon igenybe veszi.. es ez barna ha szivatas utan befested ki fog kopni majd ugyhogy erdemes utana meg befesteni..:)
2013. júl. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a véleményed!De én szivatni semmiképpen nem akarom,hallottam egy csomófajta olyan kellékekről amik nem roncsolják.
2013. júl. 11. 15:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Javaslom a Colour B4 festékeltávolítót, általa visszanyerheted az eredeti hajszíned. Esetleg menj el egy fodrászkellékesbe ott tanácsot is adnak és segítenek hogy mi számodra a megfelelő termék.
2013. júl. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Errőla color b4-ről már hallottam volt akinek bejött volt akinek nem...hát ..nemtudom!Esetleg fodrászkellékest fogok megkérdezni!
2013. júl. 11. 18:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg C-vitaminos hajvilágosítás?

[link]

2013. júl. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!