Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pasik! Nektek melyik nőtípus...

Pasik! Nektek melyik nőtípus tetszik jobban?

Figyelt kérdés

1. Derékig érő szőke haj, kék szem, világos bőr


2. Vállig érő barna haj, barna szem, napbarnított bőr


Szeretném ha indokolnátok is. Köszönöm.


2013. júl. 9. 13:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Első.

Indoklás:Nem tudom miért.

2013. júl. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Azért nem értem a szőkék irántit imádatot (ami azért csökkent szerintem az elmúlt évtizedekben, bár ki tudja), mert nekem annyira, nem is tudom, szürkének, semmilyennek tűnnek.. ez most félreérthető, mert általában véve épp ellenkezőleg gondolják, de én most leginkább a KÜLSŐRE GONDOLOK, ami a hajszín a bőr meg a szem általi kisugárzást jelenti (mivel a kérdésben is erről van szó). A barbibabákról meg a többiről ne is beszéljünk, de a belső dolgokba nem is megyek bele, mert ahogy írtam, sokféle ember van, bár általánosságban a szőkékhez mindig ezt a kissé lökött, szeleburdi, defektes képet társítják. Nekem is tetszett már sok szőke meg mindenféle nő, hisz sokféle van köztük is, például láttam egy alacsonyabb, egyenes hajú kissé lebarnultat szexis ruhában nem olyan régen, alig bírtam a szemem levenni róla (bár lehet hogy festett volt...). De mára egyértelmű hogy nem ők állnak az első helyen nálam. Ha arra gondolok hogy mindegyik csoportból az eddig általam látott legszebbeket veszem, és azokból kiválasztom azokat akik a legjobban tetszenek, szinte mind sötét hajú lesz, még aki világosabb az is inkább világosbarna vagy vöröses hajszínnel rendelkezik eredetileg, csak mondjuk festett szőke haja van. Egy barna vagy sötétebb hajú, mondjuk világosbarna szemmel vagy zöldel, kékkel, vagy egy gesztenyebarna vöröses árnyalatokal, barna bőrrel, az az igazi... komolyabb, érdekesebb...
2013. júl. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
... vagy sötét szemekkel, ezt kifelejtettem... szemszín annyira nem fontos, de mostanában rákattantam a világosabbra...
2013. júl. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

A természetes szőkéket, vagy vöröseket szeretem fehér bőrrel, és világos szemekkel.

Valahogy sokkal szebbnek, jobb kisugárzásúnak, és "érdekesebbnek" tartom őket a barna/fekete hajú, barnásabb bőrű, sötét szemű lányoknál. Szerintem ők cigányosan, esetleg spanyolosan néznek ki, ami nagyon visszataszító.

2013. júl. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Derékig vagy legalább hátközépigérő barna haj. Na :D Ilyen választás miért nincs?
2013. júl. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem lehetne keverni? :)


Derékig érő barna haj, kék szem, napbarnított bőr? :) Naaa, légysziii!

2013. júl. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A kettő keveréke. :D

Napbarnított bőr, kék szem, derékig érő barna haj.

A szőkék nem tetszenek, a sötét szemmel nincs bajom + a világos bőrrel, és a rövidebb hajjal sem, de a fent írt az "ideálom".

2013. júl. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
2. és csak
2013. júl. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!