Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szedhetném le a szőrt...

Hogyan szedhetném le a szőrt az intim részemről? 15/l

Figyelt kérdés
Sziasztok, 15/l vagyok. Eléggé intim témát kérdezek. Szóval. Már régóta leszeretném szedni a szőrt az intim részemen.. múltkor gyantával próbáltam egy részt de csak a bikinivonalamnál de annyira de nagyon fájt hogy bekönnyeztem és be is lilult az a rész :S de nagyon leszeretném már szedni csak az a baj, hogy nagyon sűrű, fekete és hosszú :S hogyan tüntethetném el??? borotvától csak mégjobban sűrűsödik meg viszket.:( de nagyon utálom, főleg most nyáron fürdőruhában.

2013. júl. 8. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg elmehetnél kozmetikushoz, aki legyantázza. Nem mondom, hogy az fájdalommentes lenne, de sokkal kevésbé fájna, ha egy szakember csinálná.
2013. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok lehetőség nincs, vagy gyantázod ami kegyetlenül fáj még kozmetikusnál is. Vagy borotválod. Én ezt szoktam, viszketni csak eleinte fog, idővel megszokja a bőr. Én több mint 10 éve borotválom, nem erősödött a szőr meg semmi ilyesmi.
2013. júl. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem próbáltam ott a gyantát, epillátorral egyszer nekiestem, szörnyű volt. Azóta borotválom, a bikinivonalat meg csipesszel mindig kiszedegetem.
2013. júl. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a krém vált be, szépen leszedi és nem irritál. Csak óvatosan kell használni, figyelj oda, hogy ne kerüljön beljebb, mint ahogy kéne és ha kicsit is irritál, azonnal mosd le.
2013. júl. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!