Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép ez a szem? (KÉP)

Szerintetek szép ez a szem? (KÉP)

Figyelt kérdés

Nekem a sötétbarna szem tetszik a legjobban ez az osztálytársamé szerintetek szép?


[link]



2013. júl. 6. 20:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
szép
2013. júl. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igenis a te szemed... ^^
2013. júl. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Aranyos!!
2013. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
azta, nagyon szép szemeid vannak, amúgy nekem is a szinte fekete szem jön be, meg talán (de az kevésbé) a zöld(eskék)
2013. júl. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Bár most az istenért se találom a másik kérdést, ahol még a saját szemeid volt, mindenesetre nekem tetszik, és eltudnám képzelni fehér bőrrel és fekete hajjal. Hihetetlenül szép lenne.
2013. júl. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ez tényleg a te szemed énis láttam egy másik kérdésben ahol a te szemeid voltak XD ciki XD amúgy szép csak a 2. képen kicsit kancsal beütése van :D
2013. júl. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 xKakashix ***** válasza:
Ja amúgy nincs okod letagadni, mert nagyon szépek, nekem ilyen kicsit ázsiai beütése van, de nagyon bejön :D
2013. júl. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!