Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tüntessem el gyorsan?

Hogyan tüntessem el gyorsan?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az a kérdésem lenne hogy hogyan tudom eltüntetni a hámlást a vállamról? Napozásnál nagyon leégtem és most eléggé hámlik.a felét már leszedtem de nem volt túl jó ötlet mert ott foltos maradt és nagyon kiszáradt a bőröm. Kentem már testápolóval de nem segít. A másik,hogy van egy herpesz a számon. Hogyan tudom minél hamarabb eltűntetni? A válaszokat előre is köszönöm.

2013. jún. 29. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne piszkáld mert csúnya marad a bőröd!

Fontos hogy sok vizet igyál amikor leégsz és ne menj napra úgy hogy nem takarod le.így szépen el fog múlni magától.

Legközelebb amikor leégsz tegyél rá tejfölt(tudom furán hangzik de használ)de csak addig hagyd rajta amíg hűsíti a leégett részt utána szépen mosd le.Attól előbb rendbe jön.Testápolóval semmiképp ne kend mert csak ront a helyzeten.

2013. júl. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja és a herpeszre gyógyszertárakban lehet kapni ilyen tapaszt.Arra kensz még szájfényt vagy valami hasonlót és már nem is látszik:)

előző voltam

2013. júl. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!