Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen ruhákat javasoltok...

Milyen ruhákat javasoltok fotózásra?

Figyelt kérdés
Szeretenék több féle stílusban... mindegy csak nőies legyen és extra tredni. Javasolnátok összeálításokat? Képet is linkelhettek!
2009. okt. 14. 21:38
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és persze őszi ruhákat írjatok, kinti fotózás lesz.
2009. okt. 14. 21:39
 2/8 anonim ***** válasza:

szia, én egy fotómodell lány vagyok,igy tudok neked segíteni.Mivel őszi fotózás lesz és gondolom,hogy portfolióról van szó ,mivel neked kell vinni a ruhákat igy azt javaslom,hogy vigyél magaddal:

-egy szabadidő v sportos ruhát

-kabát+farmer+csizma

-csizma+szoknya+pulcsi

-kosztüm nadrággal és hozzá esernyő

-farmer+kabát és sapka

-valamilyen tarpéz nadrág és hozzá blúz vagy pulcsi és

táska


Ilyesmik:)remélem tudtam segíteni,ja és mindig frissen mosott hajjal és sminkelve menj és vigyél magaddal ékszereket (bizsuk),táskákat,esernyöket,több féle cipőt,akár 2féle kabátot pl egyik farmer kabát másik meg áttmeneti kabát legyen v esetleg tunika erre a gombos,czipzárosra gondolok).Meg vihetsz baseboll sapit is meg sálat,kesztyűt:)

2009. okt. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem porfolió, csak egy sima fotózás... De azért köszi a választ.
2009. okt. 15. 14:04
 4/8 anonim ***** válasza:
már bocs de az első válaszadó tényleg "fotómodell"?én csak 1 évig modellkedtem de az az egyik alapszabány h SMINK NÉLKÜL megyünk fotózásra,divatbemutatóra,bármire...egyébként cuccokat jókat írt :D
2009. okt. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jó, az attól függ, hogy van-e sminkes, fodrász...


Különben és konkrét ruha összeállításokra gondoltam. És írtamis , hogy nőiest írjatok. Sport ruha kilőve, farmer is, nadrágot alapból sem hordok...

2009. okt. 15. 15:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen ,az vagyok fotómodell ,és a portfolió fotozásra mindig sminkelve kell menni, de ha munkáról van szó,tehát reklám fotózás vagy divatbemutató oda valóban smink nélkül kell menni.:)
2009. okt. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezek elég jók:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ezek nem rosszak

2009. okt. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a portfólió fotózásomnál is volt sminkes,oda is smink nélkül kellett menni...
2010. febr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!