Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem fura ha egy férfi szoláriu...

Nem fura ha egy férfi szoláriumba jár?

Figyelt kérdés
Nem vagyok férfi, ezt csak úgy kérdem. Az egyik ismerősöm mondta, hogy ő február, márciusban szokott járni, hogy mire jönnek a jó idők, addigra lebarnuljon. Egy nőnél ez már olyan megszokott, de egy férfinál nkem ez egy kicsit fura.
2013. jún. 18. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
a mai világban szerintem már nem furcsa. ha nagyon fehér és csak egy kis színnel akarja feldobni magát a melegebb időkre, akkor abszolút meg lehet érteni, mondom ezt úgy férfiként, hogy sose voltam és nem is megyek szoliba.
2013. jún. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de
2013. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nekem is vannak fiú ismerőseim, akik szoliba járnak, de mindnek olyan tenyérbemászó, b*zis a stílusa... Valahogy a fejemben ezt félre kellene tenni, de nem nagyon tudom elkülöníteni a kettőt. Ha már egy fiú szoliba jár, meg van róla a véleményem, hogy milyen lehet.... Pedig tuti, hogy nem mind olyan, csak az én ismerettségi körömben vannak olyanok...
2013. jún. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Testvérem is jár nagyon ritkán... Ha ő ettől boldog menjen most mit érdekeljen engem :)
2013. jún. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én együtt járok a féjemmel:) Mindketten elég fehér bűrűek vagyunk, strandon inkább leégünk, mint barnulunk, meg nincs is sok idnk járni, így elmegyünk néha szolizni, hogy legyen egy kis színünk. Mi ezzel a baj?
2013. jún. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Apukám is eljár, nem pirítja le magát, teljesen okés színe van, csak nem akar megégni, meg rákvörösen menni be az irodába az első kerti munka után.


Ha egy fiú le van pirulva az gáz, de szerintem tök okés, ha normálisan csinálja. Bár ennek ellenére, én még sosem voltam.

2013. jún. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is járok szolizni a pasimmal mi ebben a furcsa,ők nem lehetnek barnák vagy mi van ez is bu.zis már? Persze ő ne legyen olyan barna mint én de jó színe szokott lenni
2013. jún. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!