Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki a magas homlok?

Ciki a magas homlok?

Figyelt kérdés
Az átlagnál sokkal magasabb a homlokom, de már régóta nem hordok frufrut, elfogadtam magam így, de azért néha úgy érzem, hogy vajon az emberek nem néznek rám furcsán az elefánt homlokom miatt...
2013. máj. 26. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Csak akkor ciki ha tehetsz róla! :)
2013. máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ezt hogy érted?direkt nem fogom ki emelni

a magas homlokom...

2013. máj. 26. 15:07
 3/8 Andii1 ***** válasza:
0%
igen az.
2013. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Első vagyok. Úgy értem, hogy nem ciki, mint ahogy semmi sem ciki, amiről nem tehetsz! :)
2013. máj. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is magas a homlokom,de hála Istennek elkezdtek nőlni a babahajszálaim és most nem annyira feltűnő :D hordj fél- vagy oldalfrufrut ;)
2013. máj. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem az. Nem mindenkinek adatott meg a tökéletes fejforma.
2013. máj. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is magas. Régebben volt is vele bajom, de most már teljesen természetes, fura is lenne nélküle. :D Jobb oldalt van elválasztva a hajam, legtöbbször egyenes. Régebben volt frufrum, de meguntam. Senki nem néz rám furán sztem, ha meg mégis akkor így járt. A környezetemnek semmi baja nincs ezzel. Annyiban zavar esetleg, hogy ritkán kötöm fel úgy a hajam, hogy nem hagyok elől tincset, de semmi más bajom nincs vele. Szóval ezen ne parázz. :)
2013. máj. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Smoke77 válasza:
Gondolom magas vagy és egy magas embernek, bár alacsonynak sem áll jól a 3 centis homlok..
2013. szept. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!