Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kiskorom óta rágom a körmömet,...

Kiskorom óta rágom a körmömet, és nem tudok leszokni, a lakkozás nem segít. A körmöm körüli bőr, ha vízhez érek olyan puhává válik, hogy azt is le tudom rágni. Van amikor nem is veszem észre. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs megoldás.Én 26 vagyok,és nem tudom elképzelni az életem körömrágás nélkül,de annyira nem durván,hogy alig van köröm az ujjamon. /F
2009. okt. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Életem során kb.2szer volt hosszú körmöm, most 26 éves vagyok. A mai napig rágom, pedig tudom a megoldást. Én is kipróbáltam egy csomó lakkot, de nem zavart. Szerintem a legjobb, az műköröm lenne, de sajnos én ezt anyagilag nem bírnám. Havi 5000ft.töltésre kicsit sok.
2009. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia úgy tudom, hogy patikában lehet kapni olyan szert, amivel ha bekened és elkezded rágni annyira undorító íze lesz, hogy hamar lefogsz szokni róla :)
2009. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én arról a lakkról beszéltem amit a 3. válaszoló említ. Keserű lakk a neve, és nem zavart ha bekentem vele a körmöm, rágtam tovább. De lehet ez nálad hatásos.
2009. okt. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az a keserű lakk szerintem semmit sem ér... Nekem ízlett is :DD


Egyedül a műköröm segített. Drágán csináltattam, hogy fájjon a szívem, ha le szeretném rágni :) Fent volt kb fél évig, teljesen leszoktam a körömrágásról.


15/L

2009. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem használ az a keserű lakk. Én is rágtam, de már több éve leszoktam róla. Műköröm, minden nélkül. A legfontosabb az akaraterő, anélkül lehet bármilyen műkörmöd, le fogod rágni. Esetleg rágózz mindig...Bár ez nekem nem segített anno.:)
2009. okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem segített az a keserű lakk :)

elötte én is mindent próbáltam, de semmi nem vált be.

aztán kipróbáltam azt az erőspaprika ízű lakkot. eleinte engem sem zavart, és lerágtam, de egy idő után leszoktam róla.

mindenképp próbáld ki, olcsóbb is mint a műköröm.

2009. okt. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én most fogtam magam és a lehető legbonyolultabban kifestettem rádásul úgy h lassan száradjon és már 3hete nme rágom mert fájna a szívem a sok idő miatt meg olyan szép így.

az más kérdés h marha uncsi festegetni:D

2009. okt. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!