Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen színű a...

Szerintetek milyen színű a szemem? Fiúk nektek bejön?

Figyelt kérdés
nem tudom eldönteni, hogy milyen színű a szemem. Valaki azt mondja, hogy tengerkék, van aki azt mondja hogy kékes-zöld, mások szerint pedig mélykék. Mondták nekem, hogy az én szemem különleges, és hogy nagyon gyönyörű. Nem tudom ebből mi igaz. A szemem alapon kék, néhány helyen nagyon halvány zöld van benne, ami csak közelről látszik. Pupillám fekete. Pupillámtól kifelé halvány barna félkör van. Néhány helyen arany színű. Ha sötétebb helyen vagyok, akkor zöldes-kékké változik a szemem. Ha fényesebb helyen vagyok tenger-ég kék színű lesz a szemem. A hajam alapon barna,van benne szőkés melír (több), kicsit olyan mintha ombre lenne (alja világos). Nincs festve a hajam, alapból ilyen. Bőröm enyhén barna (nem olyan sötét).

2013. máj. 12. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt így nem tudom, kérnék képet is ezekről a szemekről :)
2013. máj. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ??.?? válasza:
Fényképet csinálsz róla?:D Biztos nagyon szép vagy :D
2013. máj. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
[link] hasonlít az elsőre.
2013. máj. 12. 15:19
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos képet nem tudok adni :(
2013. máj. 12. 15:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztos szép! Nekem világos zöld a szemem és imádom! Igaziból, a kék a legszebb de amit kiraktál képet és hasonlít rá biztos gyönyörű lehet!! :)


14/L

2013. máj. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ez egy gyönyörű szem, nem mindenkinek adatik meg, örülj neki hogy neked ilyen :)
2013. máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!