Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melltartó méret sos! Miért...

Melltartó méret sos! Miért van az hogy a számok alapján A kosarasat kéne hordanom, de B-C jó rám igazából?

Figyelt kérdés
Egyébként kicsi a mellem, ránézésre tényleg A, de a kosár része nekem nagyon kicsi, még ha a mell alatti körméretem 70 cm akkor is.. 80 cm amúgy a mellbőségem. Akkor ez most hogy van?
2013. máj. 12. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
nem értem.
2013. máj. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a boltban próbáld fel hogy melyik a jó,nem tudom hogy ezen mit kell problémázni
2013. máj. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a kínai méretezés nem egységes. Elvileg nekem is A-s kosarú melltartót kéne hordanom, de kínaiban néha még a B-s is kicsi rám.
2013. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3. :D Értem, azt hittem mindenhol egységes..
2013. máj. 12. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg ez fura, mert nekem is kicsi a méretem, alatt: 75 mell:85, de mindenhol nagy még az A kosár is. Kínaiban is nagy, tenezisben, hm-ben, bárhol nézem mind nagy. Persze mittudomén, gondolom a mell formája, állása is számít.
2013. máj. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!