Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elsőnek mennék szoláriumba....

Elsőnek mennék szoláriumba. Hány percre menjek? 3-5? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Jön a nyár, és előtte mindenképp barnulni szeretnék egy keveset, egy ilyen kezdeti lökésnek, hogy ne égjek majd le meg legyen egy szép alapszínem.

Átlagos bőrszínem van, elég világos, de inkább ilyen sárgás beütéssel.

Ilyesmi: [link]

Szemvédő szemüveget honnan szerezzek? Van rá szükség egyáltalán? Nem érzékeny a szemem a fényre, zöldesbarna színű.


17/L


2013. máj. 11. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy mennyire menj, függ az adott helytől és a csövektől. Régi fajta, erős állóban 4 perc bőven elég, az újfajta eu csövesnél 9-nek van kb ugyanilyen hatása. A legjobb, ha megkérdezed a csajtól, hogy szerinted melyikbe és mennyi időre menj, ők jobban meg tudják ítélni. (talán annyit lehet elmondani, hogy érdemes bármelyiknél a minimum idővel kezdeni. ez mindegyiknél más, 3-9 perc között gyakorlatilag bármennyi)

Szemüveget nem szoktam, meg annak meg is látszana a helye. A szemre szoktak ilyen tojás alakú lapot tenni, néhány helyen adnak. De ha be van csukva a szemed, szerintem nem fontos.

Én előtte szoktam zuhanyozni, utána hidratálok. Smink ne legyen rajtad, figyelj, hogy hajad rendesen fogd össze, mindenhol.

És van akik szeretnek szoli krémet használni, én még nem próbáltam, így erről nem tudok nyilatkozni.

Azt hiszem ennyi. :)

2013. máj. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Süt kint a nap... ingyen van és nem sárga leszel tőle mint a szolitól. 18 év alatt jobb helyekre amúgy sem engednek be, mivel tilos. Ahol meg ezt sem tartják be az nem egy igényes hely. Bár nem értem mit akarsz, a legszebb bőrszín amit belinkeltél. A barna ehhez képest ocsmány.
2013. máj. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem!!! Köszönöm a válaszokat! :D
2013. máj. 11. 23:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!