Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kell erről az oldalról...

Hogyan kell erről az oldalról rendelni?

Figyelt kérdés

nem nagyon tudok angolul ezért kérdezem :)

[link]



2013. máj. 9. 19:10
 1/5 A kérdező kommentje:
ezt szeretném megrendelni : [link]
2013. máj. 9. 19:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Banki átutalással. Amúgy az összes olyan hamis mint a huzat.
2013. máj. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
miért, hogy-hogy hamis ?
2013. máj. 9. 19:28
 4/5 anonim ***** válasza:

A DC-ket néztem meg először mert azon mutatkozik ki a legjobban hogy hamisítvány.


Pl vegyük alapul ezt a modellt:

[link]


Ez pl a DC RADICAL modelljét próbálja koppintani.


Eleve a RADICAL egy Flexfites cap (gumi van benne szóval tud egy kicsit nyúlni) Itt meg New Era-nak van feltüntetve. Pedig ezt a modellt marhára nem a New Era gyártja, az eredetin nincs is rajta a logója.


ez eredeti: [link]


Vagy ez:

[link]

Nézd meg a logon a csillagot pl, egyik rövidebb másik hosszabb.

[link]

eredeti, ezen teljesen szabályos.

+ ha egy ez (az első) eredeti New Era DC akkor a siltjén a New Era matricájának kéne lennie. Ezen meg ez a DC-s van, amit én még normális megbízható helyről származó (nem ebay meg vatera) DC sapkán nem láttam. Bár a New Era matrica sem igazolja feltétlen az eredetiséget de itt nagyon feltűnő.


+ az eredetinek a hátulján így van a jel:

[link]


Meg ha megnézed a lila hátulján a jelet, ilyen tök girbe-gurba, nagyon igénytelen másolat.

2013. máj. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy nem eredetik, :/ de szerinted az oldal megbizhatóan kiszállitja ?
2013. máj. 12. 18:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!