Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek suliba jó egy...

Szerintetek suliba jó egy ilyen oldaltáska? Kb. hány kilót bír el?

Figyelt kérdés

[link]

Néha elég sokk cuccunk van sajnos de arra van másik táskám :).



2013. máj. 8. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ez:) Nemtudom hogy mennyit bír, de nemhinném, hogy ne lenne elég ez:) Jó:D
2013. máj. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezen jót nevettem. A leírásban van: "Anyag: bőr( 100%syntetic)." Vagyis 100% MŰbőr. De akkor miért nem ezt írják! A táska egyébként jól néz ki. Tuti, hogy az összes könyved belefér :)
2013. máj. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen jó, nekem is hasonló van csak Nike és belefér minden!:)
2013. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem is belefér.
2013. máj. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat:) Legalább adtatok még egy kis bizalmat hozzá hogy tényleg megvegyem és köszi az infókat is :) az hoggy 100% bőr ( amii ugye műbőr )( ez egy kicsit emlékeztet arra hogy egy tartós tej dobozán láttam az összetételnél hogy 100% tehéntej na ez is szánalmas bocsi ha ez OFF és nem ide tartozik de ezt muszáj volt megírnom :) )Ha valaki megtudná mennyit is bír ez a szépség megírhatná nekem !( előre is köszi :)) ui: Véleményeket is írhattok :)
2013. máj. 8. 21:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!