Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A különböző feliratos gumi/szi...

A különböző feliratos gumi/szilikon karkötők jelentenek valamit?

Figyelt kérdés
Pl. vannak gumi karkötők amire rá van írva, hogy Succes, vagy Good Luck stb... ezek jelentenek vagy jelképeznek valamit?
2013. máj. 1. 20:54
 1/3 anonim válasza:
Természetesen. Ezek angol szavak. A' succes''siker-t' jelent, a ' good luck' pedig ' sok szerencsét':)
2013. máj. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaaa, igen azt tudom, csak úgy értem hogy pl. a "siker" feliratú karkötőnek nincsen köze valamiféle "hókuszpókuszos" dologhoz? Olyasmire gondolok, hogy pl. aki hordja az sikeres lesz vagy akármi...
2013. máj. 2. 11:04
 3/3 anonim válasza:
Semmi hókuszpókusz. :D Egyszerűen csak valamiért az ember része vagy divat. Pl. nekem is van, 'Live Strong' feliratú.
2013. aug. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!