Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rockerek/Metálosok! Van...

Rockerek/Metálosok! Van közetek olyan aki hordja ezt az arab sálat xP?

Figyelt kérdés
Vettem vörös-fekete színben, és bizonytalan vagyok, hogy nem néznének e emosnak:) tudom, tudom, ami tetszik azt hordom csak tényleg, bizonytalan vagyok:D
2009. szept. 27. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Bocs, de igazi rocker sose venne fel ilyen divat/tömegcucokat, mint az arabkendő. Alapvetően pózer kis görcs emosokon látni.
2009. szept. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Télre sem ajánlatos?:/
2009. szept. 27. 14:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondtam már: a pózerek hordják, akiknek semmi eredeti nincs az egyéniségében. kötess anyukáddal sálat, az sokkal egyedibb, komolyan!
2009. szept. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

azt veszel fel amit akarsz !!!!!!!!!!!!

basszus.

szaard már le ,hogy ki mit gondol rólad ,hogy ki minek néz.

ő bajuk.

ha mindenki azzal törődne,hogy ki mit gondol róla,hát azthiszem,hogy a pszichológusok,meg a temetkezési vállalatok dúsgazdagok lennének.


a lényeg : nagy mosoly , vidámság. és gondolotban 100 méterről leszarás az emberekre.


ennyi az egész.

akinek meg nem tetszik kiny*lhatja a segged.


amúgy nekem is van olyan. sőőőt. van olyan lilában,van fekete piros pöttyös,lila fekete pöttyös ,fekete, sötétkék stb.


most ha pöttyös,akkor egyből emo vagyok?!

ne hülyéskedj már ;)

ja igen és fufrum is van :OOOOOO


na térj észhez és hordd azt ami neked tetszik. és tényleg szarj le mindenkit,akinek nem tetszik valami.

különben is mi köze hozzá?! ő nem te vagy. úgyhogy törődjön csak mki saját magával ; DDDDDD


rem segítettem és eszerint cselekszel :)

2009. szept. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazad van, de az első válaszolónak is igaza van:) tudom hogy pózerek hordják (vagy annyival oldom meg, hogy másképp hordom ha már megvettem) xD És abban is igazad van, első válaszoló, hogy igazi rockerek nem hordanak ilyesmit xP de ez a sáldivat is eltűnik egy-kettőre, mert úgy is gyorsan jön egy másik őrület is. (utána már bátran hordhatnám, de még akkor is más módszerrel:)
2009. szept. 27. 20:18
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Na most nem azért, de ezt a féle sálat a punkok is hordják, pedig hát ők nem imuk! Én is hordok ilyen kendőt nos nem vagyok emóóóóó ,sőt! Vegyél fel amit akarsz, melleleg az igazi rokkerek nem avval foglalkoznak h ki mit hord, mi a divat...
2009. szept. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
:D szerintem jól néz ki egy ilyen sál ,nekem vörös alapos fekete kockás van , senki nem b*szogatott h na mos én emós lettem ?! ugyan csak ne lógasd a hajad a szemedbe ... és ne nyavog h az élet szar ... na akkor tuti nem fognak emósnak hinni XD :D ... de kom nekem bejon ez a sál szer még veszek egy más színűt is télre :D
2009. szept. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

ne cinkeljetek már hogy az arabkendő az emoké... :'D

ez olyan, mintha a piros körömlakk a k.urváké lenne xD pedig normális nők is kenik pirosra a körmeiket...

nem kell minden ruhának "stílust" találni.

ha neked tetszik vedd csak fel.

szard már le ki minek néz! xD

2009. szept. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A volt barátom rocker volt..ő hordott fekete-fehér arabkendőt:)

Szóval szerintem hordd ha tetszik;)

2009. szept. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 locamotiv válasza:
bárki hordhatja az arab sálat aki tudja miért akarja hordani :) van jelentése is de ha tetszik bátran hord .. én imádom a rock zenét de még nem volt olyan h pont úgy öltöztem :D volt már csőnadrág bőrdzseki 1 évig .. de most fullcap meg egy csomó olyan cuccom van ami régen volt divat ... de leszarom :) ami szerinted király az az is :D lényeg mit vársz magadtól ;)
2013. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!