Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy néz ki? Őszintén?

Kaarooliinaa kérdése:

Hogy néz ki? Őszintén?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2013. ápr. 24. 22:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A combod csak úgy elterül a kövön,a hajad borzalmas,emellett elég nagy darab lány vagy.Én is frászt kaptam az első képtől:/


Sajnálom egyáltalán nem vagy szép,de ez nem a te hibád nincsenek olyan adottságaid:/ ha kicsit mozognál és formálnád a combjaidat,meg rendbe tennéd a bőrödet/hajadat akkor valahogy már kinéznél.


őszinte választ akartál,tessék ez a kemény igazság

2013. ápr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

ez te lennél?


teljesen átlagosan nézel ki. az első képen látszik hogy nagy szép zöldesbarna szemed van :) az enyém is hasonló szinü :)


a hajaddal lehetne valamit kezdeni. de látom még fiatal vagy, és még sokat fogsz változni, hidd el.

2013. ápr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Aranyosnak, a második képen (vagy) jobb.
2013. ápr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
én vagyok a képeken igen! mozgok is gének miatt olyan a combom futok rendszeresen.....a bőröm most kezdett ilyen lenni :S ja és nem 10 éves vagyok hanem 16!
2013. ápr. 25. 18:26
 15/15 anonim válasza:
nem vagy szimpatikus, szerintem borzalmasak ezek a képek.
2013. máj. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!