Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Olcsó műkörmöst keresek...

Olcsó műkörmöst keresek sürgősen. Van ötletetek?

Figyelt kérdés

AZ olcsó alatt kb. nagyon maximum 4000 Ft-ig értem.

Budapesten.


2009. szept. 25. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
erzsébetre járok, 3500-at szoktam fizetni mindenestül (tip-ha kell,csillám,kő,dekor,fényzselé,francia szél) zselével dolgozik, tippel v bevonja a sajátod. kagyló,csillámpor,strassz,kő,virágszirom, bármit kérhetsz bele. szerintem szépen dolgozik, 2 éve hozzá járok. jha és ha esetleg lepattan vagy valami lesz vele visszamész és szó nélkül ingyen kijavítja
2009. szept. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2009. szept. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

első válaszoló! lehetne kapni valami elérhetőséget esetleg ha nem nagy baj?

2009. szept. 25. 20:34
 4/9 anonim ***** válasza:
természetesen :) privátban írj, merrt én nem tudok nekd, és akkor válaszolok. mobilszámot nem akarok itt, remélem megérted :)
2009. szept. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ja persze-persze :) köszönöm
2009. szept. 25. 20:41
 6/9 anonim ***** válasza:
3000 Ft midnenestül az én műkörmösöm és nagyon nagyon szépen dolgozik Crystal NAilses anyaggal, házilag alig lehet leszedni annyira tartós! Nagyon szépen dolgozik ismétlen, fiatal jó hangulatban telik és télleg olcsó is:) Ha kell vkinek cim, irjatok és megadom a számát, vagy privátban képeket is tudok küldeni a munkájáról
2009. okt. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nah mi lett végül?:)
2009. okt. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
melyik válaszadó vagy?:)
2009. okt. 16. 00:21
 9/9 anonim ***** válasza:
akinek irtál privit, és megadtam a körmösöm elérhetőségeit:)
2009. okt. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!