Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Testszőr eltávolítása fiúknál...

Testszőr eltávolítása fiúknál hogy megy?

Figyelt kérdés

Bocsánat, ha némelyeknek túl triviális a kérdés. De én például teljesen járatlan vagyok a témában. Viszonylag sok szőr van a testemen, amivel nincs is semmi bajom, és szeretem is, de még soha nem szőrtelenítettem, és most valahogy a szükségét érzem. Mellkast, hasat, kicsit lejjebb is, ugye, illetve a fenekemet. Szerintetek melyik erre a legjobb s egyben legfájdalommentesebb megoldás? A borotva szerintem kevésnek bizonyulna ehhez. Elektromos testszőrnyírókról már hallottam valamelyest, de a múltkor láttam egy-kettőt a Media Marktban, és enyhén szólva sokba kerülnek. De ha megéri, akkor mindenképp beszereznék egyet, kiböjtölném valahogy az árát.

Ti mit javasoltok? Akik gyakorlottak vagytok szőrtelenítésben, légyszi, dobjatok meg néhány ötlettel, jótanáccsal.

Nagyon köszönöm előre is.

(hülyék lehetőség szerint kíméljenek!)


2013. ápr. 7. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
A testszőrnyíró nagyon jó ötlet,én is ezt használom.Érdemes megvenni még ha picit drága is,mivel egyszerű a használata,gyors és egyáltalán nem irritálja a bőrt.Talán egyetlen hátránya,hogy nem hagy tükörsima felületet,kb. olyam nint borotválás után 1 nappal,de ez szerintem egyáltalán nem zavaró.
2013. ápr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Aha, értem, köszi. Akkor szerintem beszerzek majd egyet. Kezdem el rá félretenni a pénzt. :) Az, hogy nem hagy tükörsima felületet, nem gond egyáltalán, a lényeg, hogy a szőrdzsungel legyen frissítve egy kicsit, mert már éppen ideje.

Egyébként te milyen készüléket javasolsz? Márka/típus?

2013. ápr. 7. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Remington van,én 8 ezerért vettem,előtte Philips volt,az 10 volt.Mindkettő megbirkózott az erős szőrzetemmel,csak a Philipsbe tönkrement az akksi,és a csere annyi lett volna,hogy inkább újat vettem.
2013. ápr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

A Braunról mit gondolsz? Úgy tudom, az is jó minőség.

2013. ápr. 7. 17:03
 5/5 anonim ***** válasza:
A Braun is nagyon jó márka,csak arra azért nem tértem ki,mert nincs vele tapasztalatom.Vagyis van egy Braun epilátorom,na az nagyon jól működik.
2013. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!