Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép ez az alak? Arányos?...

Szép ez az alak? Arányos? Milyen típusú?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni hogy körte vagyok vagy inkább homokóra. Szerintem kicsit mutáns az alkatom. Nem vastag nagyon a combom a felsőrészemhez képest? :S vonzó az ilyen alkat? Most dolgozom erőteljesen fenékre combra meg hasra hogy nyárra nézzek ki valahogy... Az ilyesmi nálatok jónak számít vagy átlagosnak vagy már rossz?


[link]


18/L


2013. ápr. 4. 23:42
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
81%
Vékony vagy kislány...még homokórának sem lehet mondani, mert azok teltek...mint beyonce
2013. ápr. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Nem homokóra, ahhoz nagyobb cici és szélesebb csípő kell. Nem is körte, ahhoz szélesebb csípő társul. Az alakod átlagos, konfekcióméret. Szerintem a legtöbb nő ilyen alakot szeretne. Könnyű öltözni vele, a legtöbb ruhában csinos vagy, gondolom. :) 30/N
2013. ápr. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
wáááá... gyááá he!!! TÖKÉLETES !!!!!!!!!!!
2013. ápr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!