Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gáz ha egy fiú megy el szolizni?

Gáz ha egy fiú megy el szolizni?

Figyelt kérdés

24/f

Mennyi ideig kell bent lenni? Álló vagy fekvő?


2013. ápr. 3. 14:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
Az is gáz ha egy lány megy. Tönkreteszi a bőröd és sárgás színt ad... ez minek bárkinek is? A fehér bőr szép.
2013. ápr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
nem túl férfias tevékenység..de hát lelke rajta:)
2013. ápr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Férfi ne menjen, mert látszik, hogy a barnaság mitől van, és hát nem valami férfias dolog a szolizott bőr.
2013. ápr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Már miért lenne gáz? Gáz ha egy pasi napozik? Szerintem egyáltalán nem gáz, persze csak mértékkel. Az agyonszolizott csilli-villi fülbevalós, egyenfrizurás férfiaktól a hideg ráz, de szerintem te nem az a kategória vagy. Én is járok heti kétszer, ettől még nem leszek "sárga" színű meg agyonszolizott hanem lesz egy egészséges színem. A hullaszín kinek jön be?
2013. ápr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként meg uv fény ugyanaz. Nincs olyan hogy szolizott bőr, nagyokosok. Hanem lebarnult. -.-
2013. ápr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

sárga???? voltál már életedben szoliban? vagy láttál már élő embert, aki szolizott?

lehet ki sem mozdulsz, csak neten látsz fotókat emberekről, és rossz a VGA-kártyád.

2013. ápr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
természetesen mehet pasi is, de ahogy már írták: MÉRTÉKKEL!!!
2013. ápr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A "szolizott bőr" egyenletesen barna. Ha egy férfi természetesen barnul le, először a karja, arca és ami kilátszik az barnul le, ha levetkőzik egy strandon elég egyértelmű, de amúgy is látható, pl. az arc különböző részeit jobban éri a nap, orrot stb.
2013. ápr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Istenem... A nap is egyenletesen barnít. Ha a szoliba fürdőruhában fekszel be akkor ott is egyenletlen leszel... -.- Szóval most ezt nem nagyon értem mit akartál volna mondani mert elég nagy hülyeség. Nincs olyan hogy szolis bőr vagy napbarnította bőr.
2013. ápr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Én nem vagyok túl jártas ebben a témában, így csak arra szeretnék válaszolni hogy szerintem fiúk is simán mehetnek, nem csak nőknek lett kitalálva. de azért ne olyan gyakran, de egyszer kétszer simán mehetsz :)
2013. ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!