Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az gáz ha egy csajnak halvány...

Az gáz ha egy csajnak halvány a szemöldöke, vagy alig látszik és kihúzza egy kicsit?

Figyelt kérdés
Nem tudok mit csinálni vele egyszerűen alig látszik a szemöldököm, pedig nem szedem... Ha egy picit kihúzom hogy látszódjon szebb vagyok, de nem túl mű ez? Bár ha semmi smink nincs rajtam akkor is megdicsérnek hogy szép vagyok.
2013. ápr. 2. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha halványan húzod ki, nekem is szőke, énis erősítem világosbarnával, de csak amíg természetes hatást kelt. :)
2013. ápr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát nekem meg sötét a hajam de a szemöldököm még is ilyen...:(
2013. ápr. 2. 17:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor pláne nem gáz. Csak tényleg maradjon természetes hatású a szín!:)
2013. ápr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Hát, én eddig csak jó ronda rajzolgatott szemöldököket láttam..
2013. ápr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De ez nem rajzolt szemöldök, hanem kiemelés. Tehát marad a természetes szemöldök, csak olyan mintha... Mondjuk befestetné. :)
2013. ápr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem gesztenye barna a hajam, nagyon világos szemöldökkel...így festetem, és nagyon szeretem így teljesen más az arcom és MINDENKI szerint jobb is!:)
2013. ápr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hogy mű lesz-e a hatás, attól függ, mennyire maradsz meg a természetességnél. Egy természetes, nem túl sötét, matt színnel ha kicsit feltöltöd a szemöldöködet, az egyáltalán nem lesz mű. Ha mondjuk túl sötét, vagy csillámos színt használsz, esetleg túlzásba eszel a korrigálásnál, az gáz. :D


De tény, hogy egy jó szemöldök nagyon sokat tud dobni az ember megjelenésén. Szóval bátran húzd át egy picit, hogy jobban látszódjon. :)

2013. ápr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
[link] kb ilyesmi az eredeti szemöldököm is, és ennyire húzom ki mint a jobb képen.
2013. ápr. 2. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!